Նոութբուք Asus VivoBook F1504VAP-BS54T
SKU: VivoBook F1504VAP-BS54T
297 000,00AMDPrice
| Ապրանքատեսակ | Նոութբուք |
| Պրոցեսոր | Intel Core i5 120U 10C 1,4 GHz |
| Օպերատիվ հիշողություն | 12 GB |
| SSD | 512 GB |
| Էկրան | 15,6" (1920x1080) FHD Touchscreen |
| Վիդեո քարտ | Intel Graphics |
| Wi-Fi | Առկա է |
| Վեբ տեսախցիկ | Առկա է |
| Օպերացիոն համակարգ | Windows 11 |
| Քաշ | 1,7 կգ |
Երաշխիքային ժամկետը՝ 12 ամիս
