Նոութբուք Asus VivoBook R1504VA-NJ192
SKU: VivoBook R1504VA-NJ192
277 000,00AMDPrice
| Ապրանքատեսակ | Նոութբուք |
| Պրոցեսոր | Intel Core i5 120U 1,4 Ghz |
| Օպերատիվ հիշողություն | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| Էկրան | 15,6" Full HD (1920 x 1080) |
| Վիդեո քարտ | Intel Graphics |
| WiFi | Առկա է |
| Վեբ տեսախցիկ | Առկա է |
| Օպերացիոն համակարգ | Տեղադրված չէ |
| Քաշ | 1,7 կգ |
Երաշխիքային ժամկետը՝ 12 ամիս
