Նոութբուք Asus VivoBook X1504VA-BQ590
SKU: VivoBook X1504VA-BQ590
277 000,00AMDPrice
| Ապրանքատեսակ | Նոութբուք |
| Պրոցեսոր | Intel Core i5 120U 10C 1,4 GHz |
| Օպերատիվ հիշողություն | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| Էկրան | 15,6" (1920x1080) FHD |
| Վիդեո քարտ | Intel Graphics |
| Wi-Fi | Առկա է |
| Վեբ տեսախցիկ | Առկա է |
| Օպերացիոն համակարգ | Տեղադրված չէ |
| Քաշ | 1,7 կգ |
Երաշխիքային ժամկետը՝ 12 ամիս
