Նոութբուք HP 15-FD0477NIA
SKU: 15-FD0477NIA
187 500,00AMDPrice
| Ապրանքատեսակ | Նոութբուք |
| Պրոցեսոր | Intel Core i3 1315U 1,2 Ghz |
| Օպերատիվ հիշողություն | 8 GB |
| SSD | 512 GB |
| Էկրան | 15,6" FHD (1920 x 1080) |
| Վիդեո քարտ | Intel UHD Graphics |
| WiFi | Առկա է |
| Վեբ տեսախցիկ | Առկա է |
| Օպերացիոն համակարգ | Տեղադրված չէ |
| Քաշ | 1,59 կգ |
Երաշխիքային ժամկետը՝ 12 ամիս
