Նոութբուք HP 15-FD1085CL
SKU: 15-FD1085CL
297 000,00AMDPrice
| Ապրանքատեսակ | Նոութբուք |
| Պրոցեսոր | Intel Core i5 120U 1,4 GHz |
| Օպերատիվ հիշողություն | 12 GB |
| SSD | 512 GB |
| Էկրան | 15.6" (1920x1080) FHD Touchscreen |
| Վիդեո քարտ | Intel Graphics |
| WiFi | Առկա է |
| Վեբ տեսախցիկ | Առկա է |
| Օպերացիոն համակարգ | Windows 11 |
| Քաշ | 1.6 կգ |
Երաշխիքային ժամկետը՝ 12 ամիս
