Նոութբուք HP 17t-cn500-B3ER6AV
SKU: 17t-cn500-B3ER6AV
307 000,00AMDPrice
| Ապրանքատեսակ | Նոութբուք |
| Պրոցեսոր | Intel Ultra 5 225H 1,5 GHz |
| Օպերատիվ հիշողություն | 8 GB |
| SSD | 256 GB |
| Էկրան | 17,3" Full HD (1920 x 1080) |
| Վիդեո քարտ | intel Graphics |
| WiFi | Առկա է |
| Վեբ տեսախցիկ | Առկա է |
| Օպերացիոն համակարգ | Windows 11 Home |
| Քաշ | 2,1 կգ |
Երաշխիքային ժամկետը՝ 12 ամիս
