Նոութբուք HP Victus 15-FA2082WM
SKU: Victus 15-FA2082WM
444 000,00AMDPrice
| Ապրանքատեսակ | Նոութբուք |
| Պրոցեսոր | Intel Core i5 13420H 2,5 Ghz |
| Օպերատիվ հիշողություն | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| Էկրան | 15,6" Full HD (1920 x 1080) 144 Hz |
| Վիդեո քարտ | NVIDIA GeForce RTX 4050 - 6 GB |
| WiFi | Առկա է |
| Վեբ տեսախցիկ | Առկա է |
| Օպերացիոն համակարգ | Windows 11 |
| Քաշ | 2,2 կգ |
Երաշխիքային ժամկետը՝ 12 ամիս
