Նոութբուք Lenovo 15ABR8-82XM00CJRK
SKU: 15ABR8-82XM00CJRK
287 000,00AMDPrice
| Ապրանքատեսակ | Նոութբուք |
| Պրոցեսոր | AMD Ryzen 7 7730U 6C 2 Ghz |
| Օպերատիվ հիշողություն | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| Էկրան | 15,6" FHD (1920 X 1080) IPS |
| Վիդեո քարտ | AMD Radeon Graphic |
| Wi-Fi | Առկա է |
| Վեբ տեսախցիկ | Առկա է |
| Օպերացիոն համակարգ | Տեղադրված չէ |
| Քաշ | 1,8 կգ |
Երաշխիքային ժամկետը՝ 12 ամիս
