Նոութբուք Lenovo 15IRH10-83K10032RK
SKU: 15IRH10-83K10032RK
307 000,00AMDPrice
| Ապրանքատեսակ | Նոութբուք |
| Պրոցեսոր | Intel Core i7 13620H 10C 2,4 Ghz |
| Օպերատիվ հիշողություն | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| Էկրան | 15,3" (1920 x 1200) WUXGA |
| Վիդեո քարտ | Intel UHD Graphics |
| WiFi | Առկա է |
| Վեբ տեսախցիկ | Առկա է |
| Օպերացիոն համակարգ | Տեղադրված չէ |
| Քաշ | 1,63 կգ |
Երաշխիքային ժամկետը՝ 12 ամիս
