Նոութբուք Nitro V15 ANV15-51-71PD
SKU: Nitro V15 ANV15-51-71PD
467 000,00AMDPrice
| Ապրանքատեսակ | Նոութբուք |
| Պրոցեսոր | Intel Core i7 13620H 2,4 Ghz |
| Օպերատիվ հիշողություն | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| Էկրան | 15,6" (1920 x 1080) FHD 165 Hz |
| Վիդեո քարտ | NVIDIA GeForce RTX 3050 - 6 GB |
| WiFi | Առկա է |
| Վեբ տեսախցիկ | Առկա է |
| Օպերացիոն համակարգ | Տեղադրված չէ |
| Քաշ | 1,8 կգ |
Երաշխիքային ժամկետը՝ 12 ամիս
